Bydgoszcz Dominatrix

Błędy, które popełniasz aplikując o sesję

Bardzo chcesz się umówić z dominą. Prawdopodobnie pisałeś do kilku oprócz mnie i zero efektów. Najprawdopodobniej popełniasz któryś lub wszystkie z tych błędów

LOYALFANS

Nie czytanie ogłoszeń

Ogłoszenia zawierają  FORMUŁKĘ APLIKOWANIA O SPOTKANIE, praktyki, które wykonuję, moją preferowaną formę kontaktu oraz formę zwracania się do mnie. ORAZ CENĘ ZA SPOTKANIA W TEN SAM DZIEN

Nie wykonywanie poleceń

Często przekierowuję osoby piszące do mnie np na moją stronę www. Albo whatsapp i w momencie kiedy osoba deklarująca się jako uległa nie wykona tak banalnie prostego polecenia, tracę zainteresowanie.

Wiadomości kopiuj wklej/ wysyłanie 1-2 słów

Chcesz być potraktowany wyjątkowo i oczekujesz mojego czasu i zainteresowania, ale nie poświęcisz nawet minuty, żeby się zaprezentować/ zwrócić na siebie moją uwagę. Tak to prawda, że budowanie relacji z dominą odbywa się na sesjach, ale ta relacja zaczyna się od Twojej pierwszej wiadomości i ta wiadomość ma na nią ogromny wpływ.

„Moja Pani”

Nie jestem TWOJĄ PANIĄ jeśli u mnie nie byłeś i witając się tak, RACZEJ NIE BĘDZIESZ.

Osaczanie

Tę listę spisałam bez specjalnej kolejności, natomiast gdybym miała wybrać to jest to najgorszy z najgorszych typów zachowań. Jeśli odmawiam, to mam swoje powody i czasem je podaję a czasem nie. Pisanie do mnie na wszystkich innych dostępnych platformach NIE ZMIENI MOJEGO ZDANIA a jedynie zepsuje moje samopoczucie i zdanie o Tobie. Najbardziej lubię latte z Żabki. Jaką mam pewność, że po sesji nie będziesz wystawał pod moimi drzwiami jeśli online zachowujesz się jak szaleniec?

Nie szanowanie moich limitów

Moje ogłoszenia zawsze zawierają praktyki, których NIE WYKONUJĘ i to nie jest napisane dla żartu. Nie ma też na celu podbicie stawki bądź próby przekonania mnie. Jeśli to napisałam to tak będzie.

 

* (bonus)
Zadawanie pytań, na które odpowiedź znajduje się w ogłoszeniu, na jakie odpowiadasz

Męczące. Nie rób tegO