Bydgoszcz Dominatrix

Czego szukam w uległym?

LOYALFANS

 

Kolejnym mitem o dominach komercyjnych jest to, że zrobią sesję z każdym. Nie jest to prawdą. Żadna domina, którą znam tak nie pracuje. W BDSM selekcja jest bardzo istotna. Bardzo.

Ale każda domina jest inna, więc czego szukam ja?

Uległość

Wydaje się oczywiste, ale nie jest. . Osoby roszczeniowe, narzucające swoje zdanie i odmawiające mi prostych poleceń są ignorowane. Jeśli nie jesteś uległy to nie deklaruj się jako uległy. Proste? Sesje z bottomami i fetyszystami też prowadzę chętnie. Ale te osoby nie deklarują uległości. Tu przechodzimy do kolejnego.

Szczerość

Jeśli nie masz doświadczenia to nie deklaruj nie wiem czego i od razu wyjaśnijmy sobie, że obejrzenie tuzinów filmów xxx nie czyni z Ciebie profesjonalisty. Na potrzeby sesji przydatne jest, żebyś szczerze mi powiedział bądź napisał o sobie; swoich limitach i traumach. Albo po prostu jeśli czegoś nie lubisz.

Pokora

Nie zdziw się jeśli pisząc do mnie dostaniesz podchwytliwe pytanie. Lub kilka. Lubię mieć pewność, że uległy jest uległy

Szacunek

Ja szanuję Ciebie. Nawet jeśli umawiamy się na sesję z poniżaniem. To przed i po jesteś dla mnie człowiekiem. Lubię po sesji chociaż chwilę normalnie porozmawiać. W trakcie też mi się zdarza. Jestem dominą a nie aktorką

Osobowość

Tak, to prawda. Jestem dominą komercyjną i nie chcę abyś się ze mną żenił. Ale fajnie jest się lubić. Na wszystko jest czas i miejsce. Na pejcze i na śmiech też. Lubię lubić moich uległych. Przecież nie chcesz żebym się zmuszała do spotkań z Tobą. Ja też tego nie chcę.

Entuzjazm

Bez względu na to czy wydaję polecenie kupienia mi po drodze kawy (BARDZO CZĘSTE U MNIE) czy masażu moich stóp już na sesji chcę czuć od Ciebie entuzjazm skoro deklarujesz pragnienie służenia mi.

Stabilny psychicznie

To istotne, bo moja praca to praca z emocjami. I wchodząc ze sobą w interakcję możemy sobie pomóc lub zaszkodzić. Unikam opowiadania i dzielenia się historiami o tym jak ulegli mi zaszli za skórę. Ale możesz mieć pewność, że w rozmowie wychwytuję rzeczy. Mam swoje słowa/ zwroty klucze, na które zwracam uwagę.