Bydgoszcz Dominatrix

Kontrakt niewolniczy

To czym jest ten kontrakt niewolniczy?

Ponieważ nie ukrywam, że najwięcej moich sesji to ulegli bez doświadczenia często ktoś zrozumie, że pracuję tylko z początkującymi. Nie jest tak! Mam kilku stałych klientów, którzy mają dużo więcej doświadczenia ode mnie.

Oraz kilku, którzy przyszli do mnie na pierwszą sesję i już zostali :)) Natomiast jestem bardzo wymagająca i niezawsze zgadzam się na drugą sesję. Tak samo nie dam kontraktu każdemu kto tego chce.

Szukam:

  1. kogoś kto nie jest czasochłonny (jestem dominą komercyjną i nie jestem w relacji tylko z Tobą, jeśli muszę Ci poświęcać za dużo czasu to nie jest dla mnie ważne ile na mnie wydajesz, będziemy musieli się pożegnać)
  2. kogoś stabilnego emocjonalnie (zdarzyły mi się dobrze rokujące osoby, które zerwały kontakt przez jedną rzecz, którą powiedziałam/zrobiłam; nie mam 12lat i nie interesują mnie nastoletnie dramy)
  3. kogoś punktualnego i odpowiedzialnego (jeśli mówię, że umawiamy się na 16 to jesteś o 16, jeśli masz wykonać zadanie do 20 to masz wykonać do 20)
  4. NAJWAŻNIEJSZE kogoś kto rozumie, że budowanie takiej relacji musi potrwać (nie zliczę ile maili/wiadomości dostałam o treści mniej więcej „ja Pani zrobię przelew a Pani da mi kontrakt” – NOPE)

 

Nie lubię

  1. wymówek
  2. negocjowania (jeśli masz coś zrobić albo czegoś nie zrobić to tak mówię)
  3. próbowania zrobienia ze mnie takiej dominy jaka Ci się podoba (nieważne ile płacisz/wydajesz)
  4. kłamstwa

 

Standardowo testuję/sprawdzam uległego 2-3 tygodnie zanim zdecyduję się na kontrakt, nie ma możliwości przyspieszenia tego, prędzej mnie zdenerwujesz.

 

I nie akceptuję czegoś takiego jak kontrakt na stałe, przedłużamy co miesiąc jeśli zasłużysz

Lady Angela